Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Tel.: 602365313

Email.: zamowienia@mielpol.pl

Do darmowej dostawy: 100,00 zł

do kasy suma: 0,00 zł
Systemy szybkiego wiązania obuwia BOA
Systemy szybkiego wiązania obuwia BOA

System dopasowania BOA ® został opracowany w celu optymalizacji wiązania i jest używany w szeregu różnych branż (odzieży sportowej, roboczej i medycznej). Składają się na niego trzy integralne części: pokrętło regulacyjne, niezwykle mocne i lekkie sznurowadło oraz szlufki o niskim współczynniku tarcia. Każda unikalna seria systemu została zaprojektowana z myślą o szybkim, bezproblemowym i precyzyjnym dopasowaniu, a świadectwem jej trwałości jest Gwarancja BOA ®.

ZALETY BOA ®

  • Dzięki systemowi dopasowania BOA ® można szybko i bez wysiłku zakładać i zdejmować buty. Dopasowanie można regulować jedną ręką, nawet w rękawiczkach.
  • Łatwość użytkowania i idealne dopasowanie.
  • System BOA ® umożliwia szybką regulację wiązania oraz precyzyjne i równomierne dopasowanie buta.
  • Wysoka jakość, trwały materiał i rygorystyczne testy w terenie gwarantują wysoki poziom jakości. Woda, błoto czy olej nie mają wpływu na funkcjonowanie systemu, ponieważ działa on również w zanieczyszczonych środowiskach.
  • Oprócz wygodnego i szybkiego sznurowania ma i inne zalety – w odróżnieniu od zwykłych sznurówek nie rozluźnia się, jest odporny na wilgoć czy mróz i zawsze równomiernie ściąga but.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl